DOPRAVA A PLATBA

Způsob dopravy a platby Cena s DPH
Osobní odběr v prodejně ve Frenštátu p. R. Zdarma
Osobní odběr na pobočce Zásilkovny - váha do 5 kg 48,-
Osobní odběr na pobočce Zásilkovny - váha 5-10 kg 108,-
Doručení přepravcem od 120,-
   
Platba převodním příkazem Zdarma
Platba v hotovosti Zdarma
Dobírka při odběru na pobočce Zásilkovny

29,-

Dobírka při odběru od přepravce

39,-

 

Doprava přepravcem
Přeprava probíh
á pouze v pracovní dny. Zásilku je nutné vyzvednout nebo převzít v termínu dle podmínek jednotlivých dopravců, obvykle do tří pracovních dnů od předání zásilky přepravci. Cena doručení přepravcem závisí na váze zboží, proto se její přesná výše zobrazí u konkrétního nákupu v nákupním košíku.

Zásilkovna
Služby Zásilkovny využívejte jen při dopravě zboží do 10 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm, maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Zásilku si vyzvedněte až po obdržení sms nebo emailu. Pro zásilky nad 10 kg využijte služby doručení přepravcem.

Platba převodním příkazem
V případě, že jste zvolili platbu převodem na účet, vyčkejte prosím na pokyny k platbě. Objednané zboží Vám bude zasláno po obdržení platby. Pokud potřebujete odeslání urychlit, pošlete nám potvrzení z banky o provedené úhradě. 

Tento web používá soubory cookies pro účely zvyšování kvality služeb, přizpůsobení obsahu, sběru anonymních dat a analýzy návštěvnosti. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.